ApolloMetin2
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.

Cum sa folosesti fraps(adica sa filmezi in jok)By pepsy

+2
cataswat
pepsyl3m0n
6 participanți

In jos

Cum sa folosesti fraps(adica sa filmezi in jok)By pepsy Empty Cum sa folosesti fraps(adica sa filmezi in jok)By pepsy

Mesaj  pepsyl3m0n Dum Aug 21, 2011 3:23 pm

Dupa cum am mentionat si in titlu o sa va invat sa utilizati fraps pentru cei care nu stiu
pasul 1 downloadati fraps de aici : .fraps.com/download.php
pasul 2 : deschidem fraps si dam click pe MOVIEES pentru a filma
pasul 3 : Cautam casuta in care este Video Capture Hotkey si sa avem grija sa fie in acea casuta F9
pasul 4 : in partea d alaturi adica Sound Capture Setings Bifam Record Soul , Apoi Detect Best sound input i`ar cele 2 optiuni de jos avem grija sa fie debifate !
pasul 5: trimiteti FRAPS in bara , intrati in metin (sau alt joc..) si apasati F9 pentru a incepe filmarea si tot F9 pentru a o oprit atunci cand vreti sa incheiati filmul

Sper sa va fie de folos Wink Wink
pepsyl3m0n
pepsyl3m0n
Admin
Admin

Mesaje : 364
Puncte : 457
Reputatie : 25
Data de inscriere : 20/08/2011
Localizare : hmm greu de spus

Sus In jos

Cum sa folosesti fraps(adica sa filmezi in jok)By pepsy Empty Re: Cum sa folosesti fraps(adica sa filmezi in jok)By pepsy

Mesaj  cataswat Dum Aug 21, 2011 10:26 pm

Nu prea ii gasesc rostul la acest topic, stiu ca unii vor avea nevoie de acest topic, dar eu cred ca tu ai postat doar ca sa te afli in treaba....
cataswat
cataswat
WebMaster
WebMaster

Mesaje : 230
Puncte : 302
Reputatie : 12
Data de inscriere : 13/08/2011
Varsta : 26
Localizare : Arad

Sus In jos

Cum sa folosesti fraps(adica sa filmezi in jok)By pepsy Empty Re: Cum sa folosesti fraps(adica sa filmezi in jok)By pepsy

Mesaj  pepsyl3m0n Lun Aug 22, 2011 2:04 am

mah esti noob rostul la tutorialul asta e sa filemzi hackerii in jok sa ai o dovada....spre deosebire de tn eu fac tutorale cu cap... ajut sv cheers
pepsyl3m0n
pepsyl3m0n
Admin
Admin

Mesaje : 364
Puncte : 457
Reputatie : 25
Data de inscriere : 20/08/2011
Localizare : hmm greu de spus

Sus In jos

Cum sa folosesti fraps(adica sa filmezi in jok)By pepsy Empty Re: Cum sa folosesti fraps(adica sa filmezi in jok)By pepsy

Mesaj  cataswat Lun Aug 22, 2011 2:27 am

Mars!macar eu nu copiez tutorialele de pe alte sv, cum "te-ai scapat tu la alt topic"
cataswat
cataswat
WebMaster
WebMaster

Mesaje : 230
Puncte : 302
Reputatie : 12
Data de inscriere : 13/08/2011
Varsta : 26
Localizare : Arad

Sus In jos

Cum sa folosesti fraps(adica sa filmezi in jok)By pepsy Empty Re: Cum sa folosesti fraps(adica sa filmezi in jok)By pepsy

Mesaj  pepsyl3m0n Lun Aug 22, 2011 2:28 am

mah eu nu ma scap eu recunosc spre deosebire de tn si ai grija cu limbajul sa nu cumva sa iei ban
pepsyl3m0n
pepsyl3m0n
Admin
Admin

Mesaje : 364
Puncte : 457
Reputatie : 25
Data de inscriere : 20/08/2011
Localizare : hmm greu de spus

Sus In jos

Cum sa folosesti fraps(adica sa filmezi in jok)By pepsy Empty Re: Cum sa folosesti fraps(adica sa filmezi in jok)By pepsy

Mesaj  GaR0Ne Lun Aug 22, 2011 3:39 am

cataswat pentru tine am un singur semn pe care i l-am adresat si lui Andrey...stiti sa face-ti figuri intre 4 pereti....Dar credema ca in realitate esti un mucos gras de 200 KG si 1.50 inaltime .... Deci te rog un lucru Taci si Inghite daca esti praff...
GaR0Ne
GaR0Ne
Admin
Admin

Mesaje : 417
Puncte : 523
Reputatie : 50
Data de inscriere : 17/08/2011
Varsta : 28
Localizare : Prima casa pe dreapta !

Sus In jos

Cum sa folosesti fraps(adica sa filmezi in jok)By pepsy Empty Re: Cum sa folosesti fraps(adica sa filmezi in jok)By pepsy

Mesaj  Syl3nt Lun Aug 22, 2011 7:08 am

Cand mai primiti PM cu amenintari ca vei lua ban, sau cu advertismente ca folositi hack etc... ( prostii care sa va fure conturile ) filmati cu fraps, sau cand dati de niste codati..
De ex : acu 2 zile... am dat de un hacker... avea 3x dmg si raza te atac foarte mare ( skill ) range attack skill... cand dadea cu norul ( ea era langa fierar, map 1 reg albastru ) eu eram langa cerc... mureau toti de langa cerc... toti de langa fierar, toti de langa cutie... vi se pare normal? imi pare rau ca nu am dovada... Razz

Bv pepsy Razz Wink
Syl3nt
Syl3nt
V.I.P
V.I.P

Mesaje : 170
Puncte : 228
Reputatie : 10
Data de inscriere : 19/08/2011
Varsta : 29

Sus In jos

Cum sa folosesti fraps(adica sa filmezi in jok)By pepsy Empty Re: Cum sa folosesti fraps(adica sa filmezi in jok)By pepsy

Mesaj  pepsyl3m0n Lun Aug 22, 2011 10:53 am

ms Surprised
pepsyl3m0n
pepsyl3m0n
Admin
Admin

Mesaje : 364
Puncte : 457
Reputatie : 25
Data de inscriere : 20/08/2011
Localizare : hmm greu de spus

Sus In jos

Cum sa folosesti fraps(adica sa filmezi in jok)By pepsy Empty Re: Cum sa folosesti fraps(adica sa filmezi in jok)By pepsy

Mesaj  Anelka Mar Aug 30, 2011 1:02 am

Bun pentru incepatori Smile

Anelka
Normal
Normal

Mesaje : 43
Puncte : 67
Reputatie : 3
Data de inscriere : 23/08/2011

Sus In jos

Cum sa folosesti fraps(adica sa filmezi in jok)By pepsy Empty Re: Cum sa folosesti fraps(adica sa filmezi in jok)By pepsy

Mesaj  Syl3nt Mar Aug 30, 2011 2:26 am

Anelka a scris:Bun pentru incepatori Smile

Pentru incepatori? este bun pentru toata lumea... si app on-topic.. m`am saturat sa tot sterg mesajele voastre stupide... :-w asa ca mai controlativa... Anelka din cate am vazut eu tu nu mai astfel de comenturi dai " Foarte frumos / Bravo / E bun ( cred ca nici nu l`ai incercat sau avut ceva de genu si mai zici ca este si bun Butule "
Syl3nt
Syl3nt
V.I.P
V.I.P

Mesaje : 170
Puncte : 228
Reputatie : 10
Data de inscriere : 19/08/2011
Varsta : 29

Sus In jos

Cum sa folosesti fraps(adica sa filmezi in jok)By pepsy Empty Re: Cum sa folosesti fraps(adica sa filmezi in jok)By pepsy

Mesaj  DonSura Vin Sept 09, 2011 12:57 pm

Ma nene voi din orice subiect faceti o cearta , un conflict , apreciatiii in ..... de trb si mai ganditi ... si voi inainte sa postati aiurea...
DonSura
DonSura
Incepator
Incepator

Mesaje : 26
Puncte : 53
Reputatie : 2
Data de inscriere : 13/08/2011

Sus In jos

Cum sa folosesti fraps(adica sa filmezi in jok)By pepsy Empty Re: Cum sa folosesti fraps(adica sa filmezi in jok)By pepsy

Mesaj  Continut sponsorizat


Continut sponsorizat


Sus In jos

Sus


 
Permisiunile acestui forum:
Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum