ApolloMetin2
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.

Dati o nota la numele si poza celui de sus

+11
InFeCT
coste1
xAndrEyRo
c0nSeCinTzE;x
Alexandra
VenomChrome
Syl3nt
RedLeX
pepsyl3m0n
cataswat
GaR0Ne
15 participanți

Pagina 2 din 2 Înapoi  1, 2

In jos

Dati o nota la numele si poza celui de sus - Pagina 2 Empty Re: Dati o nota la numele si poza celui de sus

Mesaj  pepsyl3m0n Mar Sept 13, 2011 3:21 am

10 pt poza 10 pt nume Razz Razz
pepsyl3m0n
pepsyl3m0n
Admin
Admin

Mesaje : 364
Puncte : 457
Reputatie : 25
Data de inscriere : 20/08/2011
Localizare : hmm greu de spus

Sus In jos

Dati o nota la numele si poza celui de sus - Pagina 2 Empty Re: Dati o nota la numele si poza celui de sus

Mesaj  Syl3nt Mar Sept 13, 2011 4:10 am

2 poza ( nu`mi place Very Happy ) si 10 nume... Wink
Syl3nt
Syl3nt
V.I.P
V.I.P

Mesaje : 170
Puncte : 228
Reputatie : 10
Data de inscriere : 19/08/2011
Varsta : 29

Sus In jos

Dati o nota la numele si poza celui de sus - Pagina 2 Empty Re: Dati o nota la numele si poza celui de sus

Mesaj  ColaVsPepsy Mar Sept 13, 2011 4:41 am

9 poza 10 nume:)
ColaVsPepsy
ColaVsPepsy
NooB
NooB

Mesaje : 6
Puncte : 12
Reputatie : 0
Data de inscriere : 16/08/2011
Localizare : Bucuresti

Sus In jos

Dati o nota la numele si poza celui de sus - Pagina 2 Empty Re: Dati o nota la numele si poza celui de sus

Mesaj  pepsyl3m0n Mar Sept 13, 2011 7:21 am

8 nume 8 poza ( aveai 10 dar e si cola pe acolo : Very Happy )Hai sa bem un Pepsy
pepsyl3m0n
pepsyl3m0n
Admin
Admin

Mesaje : 364
Puncte : 457
Reputatie : 25
Data de inscriere : 20/08/2011
Localizare : hmm greu de spus

Sus In jos

Dati o nota la numele si poza celui de sus - Pagina 2 Empty Re: Dati o nota la numele si poza celui de sus

Mesaj  GaR0Ne Mar Sept 13, 2011 8:59 am

Syl3nt am fk un gest pe care tu l-ai luat cum ai vrut
eu l-am fk in gluma acum tu ...l`ai luat in serios
Oricum vezi cu vocabularu ala ca nu prea stai bine...
Vezi pe cine faci tu nesimtit ca ne suparam si nu`i de bine Razz
Si fa si tu comparatie cu poza mea si cu a ta :-j
Eu zik ca a ta e mai jalnica dekat a mea !
Oricum pepsy 10 cu 10 !! cheers
GaR0Ne
GaR0Ne
Admin
Admin

Mesaje : 417
Puncte : 523
Reputatie : 50
Data de inscriere : 17/08/2011
Varsta : 28
Localizare : Prima casa pe dreapta !

Sus In jos

Dati o nota la numele si poza celui de sus - Pagina 2 Empty Re: Dati o nota la numele si poza celui de sus

Mesaj  Syl3nt Mar Sept 13, 2011 9:37 am

GaR0Ne a scris:Syl3nt am fk un gest pe care tu l-ai luat cum ai vrut
eu l-am fk in gluma acum tu ...l`ai luat in serios
Oricum vezi cu vocabularu ala ca nu prea stai bine...
Vezi pe cine faci tu nesimtit ca ne suparam si nu`i de bine Razz
Si fa si tu comparatie cu poza mea si cu a ta :-j
Eu zik ca a ta e mai jalnica dekat a mea !
Oricum pepsy 10 cu 10 !! cheers

8 si 10... si ce vrei sa zici? inainte aveai o poza jalnica... acuma schimbi si o iei altfel... si ce vocabular? si ce ne suparam? iti arati cealalta latura ? vrei sa fiu rau cu tine? si sa incep sa fiu foarte corectiv si cu mine insumi si cu tine? sa va trag la raspundere? asta vrei? ce te mananca limba.. gluma... uite nu era cazul sa faci acea gluma si "nesimtit"... ce este gresit in vocabularul meu? Si fac foarte bine.. poza mea este atractiva Smile este "misto" sa zic asa... iar a ta ce sugereaza ( defapt sugera ) ? un desenat cu creionu cu 2 aripi prapadite Smile) care se "imbratisa" de emo ce era Smile)... si da.. l`am luat cum l`am perceput.. sa`ti modific si eu tie din mesaje acuma... si sa bag ce ma taie capul pe mn acolo... o gluma Smile ti`ar conveni?
Syl3nt
Syl3nt
V.I.P
V.I.P

Mesaje : 170
Puncte : 228
Reputatie : 10
Data de inscriere : 19/08/2011
Varsta : 29

Sus In jos

Dati o nota la numele si poza celui de sus - Pagina 2 Empty Re: Dati o nota la numele si poza celui de sus

Mesaj  D.R.A.W Mar Sept 13, 2011 9:40 am

9 poza si numele ma lasa fara vorbe 10 Laughing Wink


si terminati cu cearta.....ce drak daca ati ajus sa va tertati si pe niste poze....!!! Rolling Eyes Rolling Eyes Suspect Suspect
D.R.A.W
D.R.A.W
Normal
Normal

Mesaje : 36
Puncte : 52
Reputatie : 0
Data de inscriere : 23/08/2011
Varsta : 31
Localizare : U.K. London

Sus In jos

Dati o nota la numele si poza celui de sus - Pagina 2 Empty Re: Dati o nota la numele si poza celui de sus

Mesaj  Syl3nt Mar Sept 13, 2011 9:46 am

D.R.A.W a scris:9 poza si numele ma lasa fara vorbe 10 Laughing Wink


si terminati cu cearta.....ce drak daca ati ajus sa va tertati si pe niste poze....!!! Rolling Eyes Rolling Eyes Suspect Suspect

8 Very Happy este interesanta :X si 10 Wink hmm.. cum sa zic nu pe poze... ci pe prostie si pe atitudine... cum adica ... imi editeaza mesajul.. apoi nimica repede sa suparat ca am zis ca este nesimtit pentru aceasta faza... si pune un mesaj arogant.. fara cap.. schimba poza si o da pe alta parte ... intelegi.. tu.. nu`i asa? eu n`am nimik... si asa m`am cam saturat de forum etc.. n`am mai intrat pe metin de foarte mult timp.. si nici nu am timp sa o fac sunt la liceu.. invat.. ies mai tot timpul in oras.. party`uri... pregatiri pentru anumite "spectacole".. agatat.. teme... ceva timp pe mess si net... ce timp sa am de metin?Smile)... :> am sa renunt...
Syl3nt
Syl3nt
V.I.P
V.I.P

Mesaje : 170
Puncte : 228
Reputatie : 10
Data de inscriere : 19/08/2011
Varsta : 29

Sus In jos

Dati o nota la numele si poza celui de sus - Pagina 2 Empty Re: Dati o nota la numele si poza celui de sus

Mesaj  D.R.A.W Mar Sept 13, 2011 9:52 am

Syl3nt a scris:
D.R.A.W a scris:9 poza si numele ma lasa fara vorbe 10 Laughing Wink


si terminati cu cearta.....ce drak daca ati ajus sa va tertati si pe niste poze....!!! Rolling Eyes Rolling Eyes Suspect Suspect

8 Very Happy este interesanta :X si 10 Wink hmm.. cum sa zic nu pe poze... ci pe prostie si pe atitudine... cum adica ... imi editeaza mesajul.. apoi nimica repede sa suparat ca am zis ca este nesimtit pentru aceasta faza... si pune un mesaj arogant.. fara cap.. schimba poza si o da pe alta parte ... intelegi.. tu.. nu`i asa? eu n`am nimik... si asa m`am cam saturat de forum etc.. n`am mai intrat pe metin de foarte mult timp.. si nici nu am timp sa o fac sunt la liceu.. invat.. ies mai tot timpul in oras.. party`uri... pregatiri pentru anumite "spectacole".. agatat.. teme... ceva timp pe mess si net... ce timp sa am de metin?Smile)... :> am sa renunt...


numai tu...esti la liceu...credema eu sunt a 12 si mam plictisit...de party-uri....adika na fiecare cu parerea lui....dar tu esti la liceu in romania eu sunt la liceu in londra...si nu se compara....ro cu londra.... peace
D.R.A.W
D.R.A.W
Normal
Normal

Mesaje : 36
Puncte : 52
Reputatie : 0
Data de inscriere : 23/08/2011
Varsta : 31
Localizare : U.K. London

Sus In jos

Dati o nota la numele si poza celui de sus - Pagina 2 Empty Re: Dati o nota la numele si poza celui de sus

Mesaj  GaR0Ne Mar Sept 13, 2011 12:51 pm

Syl3nt stai parkat ca ti-ai luat-o in cap
GaR0Ne
GaR0Ne
Admin
Admin

Mesaje : 417
Puncte : 523
Reputatie : 50
Data de inscriere : 17/08/2011
Varsta : 28
Localizare : Prima casa pe dreapta !

Sus In jos

Dati o nota la numele si poza celui de sus - Pagina 2 Empty Re: Dati o nota la numele si poza celui de sus

Mesaj  Syl3nt Mier Sept 14, 2011 3:35 am

GaR0Ne a scris:Syl3nt stai parkat ca ti-ai luat-o in cap

Garone esti constient ca ai facut off topic, nu? si cum mi`am luat`o in cap? ca`ti fac vre`o observatie? gestul tau nu mi`a placut.. nu l`am primit, nu l`am luat ca pe o gluma si acest lucru banuiesc ca nu`ti convine si faci urat la mine... si iar incepi cu acele "priviri de sus" insa tu esti cel care ar trebuii sa le primeasca, nu eu ! Incepi si tu cu rime cu dinastea.. jargoane de strada? Mai fa scoala, dati seama ca ai gresit si mai stam de vorba pana atunci va exista un conflict intre noi 2 daca continui asa... si na un 8 pt poza ^^ si un 10 pt nume ^^ ca sa nu fac si eu off-topic Wink
Syl3nt
Syl3nt
V.I.P
V.I.P

Mesaje : 170
Puncte : 228
Reputatie : 10
Data de inscriere : 19/08/2011
Varsta : 29

Sus In jos

Dati o nota la numele si poza celui de sus - Pagina 2 Empty Re: Dati o nota la numele si poza celui de sus

Mesaj  GaR0Ne Mier Sept 14, 2011 11:41 am

1.Ti-am scos moderatorul deoarece ai un vocabular mai pufos
2. Altceva inafara sa inchizi un topic nu stii sa faci ...
3. Tot eu is ala care ma uit de sus? :-j Tu ai fost mereu cu orgoliu la inaintare :-j
GaR0Ne
GaR0Ne
Admin
Admin

Mesaje : 417
Puncte : 523
Reputatie : 50
Data de inscriere : 17/08/2011
Varsta : 28
Localizare : Prima casa pe dreapta !

Sus In jos

Dati o nota la numele si poza celui de sus - Pagina 2 Empty Re: Dati o nota la numele si poza celui de sus

Mesaj  Syl3nt Joi Sept 15, 2011 4:10 am

GaR0Ne a scris:1.Ti-am scos moderatorul deoarece ai un vocabular mai pufos
2. Altceva inafara sa inchizi un topic nu stii sa faci ...
3. Tot eu is ala care ma uit de sus? :-j Tu ai fost mereu cu orgoliu la inaintare :-j

Apai asa o fi Razz putin ma intereseaza... nu eu am insistat sa fiu moderator... si oricum inainte sa faci ceva pe un forum ar trebuii sa se discute si cu ceilalti moderatori... a venit vreunu cu o idee? sa facem ceva? ati modificat putin... eh nimica important.. si sa sti ca putin imi pasa daca sunt moderator sau nu ... sa fi un simplu vizitator este perfect... Wink si asa se scurge timpul... Wink hai sa incetam cu cearta ca nu mai am chef sa te aud... ramai cu ideea ta.. eu cu a mea si gata Wink
Syl3nt
Syl3nt
V.I.P
V.I.P

Mesaje : 170
Puncte : 228
Reputatie : 10
Data de inscriere : 19/08/2011
Varsta : 29

Sus In jos

Dati o nota la numele si poza celui de sus - Pagina 2 Empty Re: Dati o nota la numele si poza celui de sus

Mesaj  maryan123 Sam Oct 01, 2011 7:09 am

9 pt poza 10 pt nume...Very Happy
maryan123
maryan123
Incepator
Incepator

Mesaje : 18
Puncte : 23
Reputatie : 0
Data de inscriere : 30/09/2011

Sus In jos

Dati o nota la numele si poza celui de sus - Pagina 2 Empty Re: Dati o nota la numele si poza celui de sus

Mesaj  Continut sponsorizat


Continut sponsorizat


Sus In jos

Pagina 2 din 2 Înapoi  1, 2

Sus

- Subiecte similare

 
Permisiunile acestui forum:
Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum