ApolloMetin2
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.

Nu stiu unde as posta aceasta problema... aici mi se pare cel mai potrivit loc...

+2
GaR0Ne
Syl3nt
6 participanți

In jos

Nu stiu unde as posta aceasta problema... aici mi se pare cel mai potrivit loc... Empty Nu stiu unde as posta aceasta problema... aici mi se pare cel mai potrivit loc...

Mesaj  Syl3nt Lun Aug 22, 2011 2:43 pm

In privinta Tutorialelor... :-w sunt multe, sunt despre acelasi subiect, sunt prost facute....
De ce sunt 1000 de tutoriale acolo?... insa 10 sunt folositoare ( sa zicem Smile) ).... ?
Moderator te rog sa stergi topicurile neimportante, nefolositoare, negandite.. !
Syl3nt
Syl3nt
V.I.P
V.I.P

Mesaje : 170
Puncte : 228
Reputatie : 10
Data de inscriere : 19/08/2011
Varsta : 29

Sus In jos

Nu stiu unde as posta aceasta problema... aici mi se pare cel mai potrivit loc... Empty Re: Nu stiu unde as posta aceasta problema... aici mi se pare cel mai potrivit loc...

Mesaj  GaR0Ne Mar Aug 23, 2011 11:31 am

Is pro cu Syl3nt multe se repeta ...
GaR0Ne
GaR0Ne
Admin
Admin

Mesaje : 417
Puncte : 523
Reputatie : 50
Data de inscriere : 17/08/2011
Varsta : 28
Localizare : Prima casa pe dreapta !

Sus In jos

Nu stiu unde as posta aceasta problema... aici mi se pare cel mai potrivit loc... Empty Re: Nu stiu unde as posta aceasta problema... aici mi se pare cel mai potrivit loc...

Mesaj  Syl3nt Mar Aug 23, 2011 12:32 pm

garone, nu nu mai ca se repeta.. ci sunt si inutile... nefolositoare... prost facute... nu intelegi nimic din ele...
Syl3nt
Syl3nt
V.I.P
V.I.P

Mesaje : 170
Puncte : 228
Reputatie : 10
Data de inscriere : 19/08/2011
Varsta : 29

Sus In jos

Nu stiu unde as posta aceasta problema... aici mi se pare cel mai potrivit loc... Empty Re: Nu stiu unde as posta aceasta problema... aici mi se pare cel mai potrivit loc...

Mesaj  pepsyl3m0n Mar Aug 23, 2011 1:01 pm

nu is de aceeas parere cu voi sa stergem doar tutorialele care se repeta nu si restul tutorialelor care is facute mai slabutz fiecare are dreptul sa faca si prin stergere noi ii luam dretul acesta drunken drunken si poate ii foloseste cuiva tutorialul care ziceti voi ca este slab scratch
pepsyl3m0n
pepsyl3m0n
Admin
Admin

Mesaje : 364
Puncte : 457
Reputatie : 25
Data de inscriere : 20/08/2011
Localizare : hmm greu de spus

Sus In jos

Nu stiu unde as posta aceasta problema... aici mi se pare cel mai potrivit loc... Empty Re: Nu stiu unde as posta aceasta problema... aici mi se pare cel mai potrivit loc...

Mesaj  GaR0Ne Mar Aug 23, 2011 1:08 pm

Acelasi lucru am zis si eu ... Rolling Eyes
GaR0Ne
GaR0Ne
Admin
Admin

Mesaje : 417
Puncte : 523
Reputatie : 50
Data de inscriere : 17/08/2011
Varsta : 28
Localizare : Prima casa pe dreapta !

Sus In jos

Nu stiu unde as posta aceasta problema... aici mi se pare cel mai potrivit loc... Empty Re: Nu stiu unde as posta aceasta problema... aici mi se pare cel mai potrivit loc...

Mesaj  Syl3nt Mar Aug 23, 2011 1:13 pm

cand am spus " nu nu mai ca se repeta ci ... etc.. " m`am referit tot la tutorialele care se repeta ( si am adaugat... ca sunt unele dintre ele si prost facute, inutile etc.. )
Nu m`am referit : "uite asta e slab facut, nu prea se intelege ceea ce vrea sa spuna cel care la facut... gata il stergem "...
Syl3nt
Syl3nt
V.I.P
V.I.P

Mesaje : 170
Puncte : 228
Reputatie : 10
Data de inscriere : 19/08/2011
Varsta : 29

Sus In jos

Nu stiu unde as posta aceasta problema... aici mi se pare cel mai potrivit loc... Empty Re: Nu stiu unde as posta aceasta problema... aici mi se pare cel mai potrivit loc...

Mesaj  GaR0Ne Mar Aug 23, 2011 1:15 pm

Daca sunt topicuri inutile atunci un Moderator le poate sterge Razz Dar nu daca omu incearka sa ajute...sa i se stearga folderul
GaR0Ne
GaR0Ne
Admin
Admin

Mesaje : 417
Puncte : 523
Reputatie : 50
Data de inscriere : 17/08/2011
Varsta : 28
Localizare : Prima casa pe dreapta !

Sus In jos

Nu stiu unde as posta aceasta problema... aici mi se pare cel mai potrivit loc... Empty Re: Nu stiu unde as posta aceasta problema... aici mi se pare cel mai potrivit loc...

Mesaj  I'mSad Dum Aug 28, 2011 6:03 am

Ai dreptate

I'mSad
NooB
NooB

Mesaje : 9
Puncte : 7
Reputatie : 0
Data de inscriere : 28/08/2011

Sus In jos

Nu stiu unde as posta aceasta problema... aici mi se pare cel mai potrivit loc... Empty Re: Nu stiu unde as posta aceasta problema... aici mi se pare cel mai potrivit loc...

Mesaj  RedLeX Dum Aug 28, 2011 7:00 am

sant de acord sas fie sterse tutorialele care au acelasi subiect sau se repeta dar chiar asa daca sant slabute si inca nu e un tutorial mai bun despre acel lucru iti foloseste cat de slabut este
RedLeX
RedLeX
Comandant
Comandant

Mesaje : 83
Puncte : 137
Reputatie : 0
Data de inscriere : 25/08/2011
Varsta : 33
Localizare : Romania

Sus In jos

Nu stiu unde as posta aceasta problema... aici mi se pare cel mai potrivit loc... Empty Re: Nu stiu unde as posta aceasta problema... aici mi se pare cel mai potrivit loc...

Mesaj  c0nSeCinTzE;x Lun Aug 29, 2011 8:52 am

eu cred ca in cel mai rau caz sa fie grupate tutorialele, puterea de intelegere difera de la o persoana la alta, pe romaneste unu` e mai prost altu` mai destept, unu` intelege un tutorial de 3 cuvinte pe cand altuia ii tb 3 pagini etc rEsPeCt!!!
c0nSeCinTzE;x
c0nSeCinTzE;x
Normal
Normal

Mesaje : 41
Puncte : 77
Reputatie : 1
Data de inscriere : 15/08/2011

Sus In jos

Nu stiu unde as posta aceasta problema... aici mi se pare cel mai potrivit loc... Empty Re: Nu stiu unde as posta aceasta problema... aici mi se pare cel mai potrivit loc...

Mesaj  Continut sponsorizat


Continut sponsorizat


Sus In jos

Sus

- Subiecte similare

 
Permisiunile acestui forum:
Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum