ApolloMetin2
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.

Ce bonusuri ar trebui pt fiecare caracter

5 participanți

In jos

 Ce bonusuri ar trebui pt fiecare caracter Empty Ce bonusuri ar trebui pt fiecare caracter

Mesaj  RedLeX Sam Aug 27, 2011 12:15 am

deci eu recomand ca la primele bonusuri cele de sus sa aiva rez la sabie rez la magie aparare pumnal aparare cu 2 maini rez la sageti etc.... pt a scadea dmgu dat cu sabia pe pvp de obicei sunt bonusurile mai mari si daca atingi 150% la rez la sabie nu poate da dmg cu sabia daca aveti noroc sa picati ceva de genu aparare sabie aparare pumnal aparare cu 2 maini si pv ar fi super in rest la bonus 2 mult pun critica sau alt ceva am sa va arat ceva de genu
Warriot: tarie +30 sau cat este si ce mai pica aicea de obicei critica deoarece warioru da dmg mare + critica affraid va dati seama ce iese
Ninja: flexibilitate si ce mai pica str dmg mai mare pumnalele au dmg mic
Sura:int sau ce mai pica eu decomand vit si int da depinde cum pika pt a avea mai mult hp
Shaman: la shaman vine tot int dar eu as recomanda int cu str daca pica pt a avea dmg mai mare
Pt dueluri mai ales va recomand daca naveti arma cu medie sa purtati king2 la care ii schimbati bonusu si pica medie incercati sa o faceti cat mai mare [t ca daca ai pe arma anti war+9 (dar nu ai itm modate) si umpik de critica daca aveti norocu izbitura poate lua 30k sau mai mult dupa noroc
In fine bafta si sper sa va placa
RedLeX
RedLeX
Comandant
Comandant

Mesaje : 83
Puncte : 137
Reputatie : 0
Data de inscriere : 25/08/2011
Varsta : 33
Localizare : Romania

Sus In jos

 Ce bonusuri ar trebui pt fiecare caracter Empty Re: Ce bonusuri ar trebui pt fiecare caracter

Mesaj  mitza14 Sam Aug 27, 2011 7:25 am

cum faci tu 150 sabie pe apollo? Razz Very Happy
mitza14
mitza14
Incepator
Incepator

Mesaje : 24
Puncte : 30
Reputatie : 0
Data de inscriere : 20/08/2011

Sus In jos

 Ce bonusuri ar trebui pt fiecare caracter Empty Re: Ce bonusuri ar trebui pt fiecare caracter

Mesaj  VenomChrome Sam Aug 27, 2011 7:27 am

Pai nu faci..ca maximul este de 80%..Smile) dar.. in cazul ca esti modat..se intelege..poti avea si 71236162312 % toate defensivele...
VenomChrome
VenomChrome
V.I.P
V.I.P

Mesaje : 149
Puncte : 158
Reputatie : 0
Data de inscriere : 26/08/2011
Varsta : 29
Localizare : Bucuresti

https://www.youtube.com/watch?v=6sq8fQVByVM

Sus In jos

 Ce bonusuri ar trebui pt fiecare caracter Empty Re: Ce bonusuri ar trebui pt fiecare caracter

Mesaj  pepsyl3m0n Sam Aug 27, 2011 10:55 am

mda macar sa chinuit sa faca ceva.... astept si pe altii sa faca topicuri mai bune
Bv man
Ros
pepsyl3m0n
pepsyl3m0n
Admin
Admin

Mesaje : 364
Puncte : 457
Reputatie : 25
Data de inscriere : 20/08/2011
Localizare : hmm greu de spus

Sus In jos

 Ce bonusuri ar trebui pt fiecare caracter Empty Re: Ce bonusuri ar trebui pt fiecare caracter

Mesaj  RedLeX Dum Aug 28, 2011 6:51 am

pai ar fi daca ai pune bonus de 50% rez la sabie si dupaia sa ai norocus a gasesti si sati puna pe sabie o piatra de gm cu 100% sabie nuti mai da nimenea dmg nici cu armelel 2011 sau daca esti saman nush cata rezistenta la sabie da daca ai mult int slabe sanse sa ti se ia dmg mare
RedLeX
RedLeX
Comandant
Comandant

Mesaje : 83
Puncte : 137
Reputatie : 0
Data de inscriere : 25/08/2011
Varsta : 33
Localizare : Romania

Sus In jos

 Ce bonusuri ar trebui pt fiecare caracter Empty Re: Ce bonusuri ar trebui pt fiecare caracter

Mesaj  Anelka Mar Aug 30, 2011 1:03 am

cam orcine stie aceste lucruri

Anelka
Normal
Normal

Mesaje : 43
Puncte : 67
Reputatie : 3
Data de inscriere : 23/08/2011

Sus In jos

 Ce bonusuri ar trebui pt fiecare caracter Empty Re: Ce bonusuri ar trebui pt fiecare caracter

Mesaj  mitza14 Mar Aug 30, 2011 1:21 am

daca ai itm modata degeaba ca le iei gata facute P.S nu imi merg emoticoanele:(
mitza14
mitza14
Incepator
Incepator

Mesaje : 24
Puncte : 30
Reputatie : 0
Data de inscriere : 20/08/2011

Sus In jos

 Ce bonusuri ar trebui pt fiecare caracter Empty Re: Ce bonusuri ar trebui pt fiecare caracter

Mesaj  Continut sponsorizat


Continut sponsorizat


Sus In jos

Sus


 
Permisiunile acestui forum:
Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum