ApolloMetin2
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.

Caractere blocate map1

3 participanți

In jos

Caractere blocate map1 Empty Caractere blocate map1

Mesaj  scorpiocles Mier Sept 07, 2011 3:53 am

Therion si Fosilosu, ambele blocate dupa folosirea utilitarului de deblocare de pe site. Regatul galben, ambele blocate map1 pod jos. Multumesc.

scorpiocles
NooB
NooB

Mesaje : 4
Puncte : 6
Reputatie : 0
Data de inscriere : 07/09/2011

Sus In jos

Caractere blocate map1 Empty Re: Caractere blocate map1

Mesaj  scorpiocles Mier Sept 07, 2011 11:56 pm

In felul in care va tratati jucatorii sa stiti ca in curand veti ramane fara ei... pacat, serverul e frumos si are potential. Asta insa e degeaba atat timp cat staff-ul nu isi da interesul. Programul de deblocare vechi mergea, asta nou nu mai merge din pacate .... Sper ca dupa lucrarile de mentenanta ce au fost anuntate azi sa se remedieze situatia.

scorpiocles
NooB
NooB

Mesaje : 4
Puncte : 6
Reputatie : 0
Data de inscriere : 07/09/2011

Sus In jos

Caractere blocate map1 Empty Re: Caractere blocate map1

Mesaj  cataswat Joi Sept 08, 2011 2:14 am

scorpiocles a scris:In felul in care va tratati jucatorii sa stiti ca in curand veti ramane fara ei... pacat, serverul e frumos si are potential. Asta insa e degeaba atat timp cat staff-ul nu isi da interesul. Programul de deblocare vechi mergea, asta nou nu mai merge din pacate .... Sper ca dupa lucrarile de mentenanta ce au fost anuntate azi sa se remedieze situatia.



Asteapta pana maine cand se scot caii...
cataswat
cataswat
WebMaster
WebMaster

Mesaje : 230
Puncte : 302
Reputatie : 12
Data de inscriere : 13/08/2011
Varsta : 26
Localizare : Arad

Sus In jos

Caractere blocate map1 Empty Re: Caractere blocate map1

Mesaj  scorpiocles Lun Sept 12, 2011 8:04 am

Chiar si cu noul client situatia e aceeasi ... trei caractere blocate Sad Ar fi frumos ca staff-ul tehnic sa ajute jucatorii. Va multumesc!

scorpiocles
NooB
NooB

Mesaje : 4
Puncte : 6
Reputatie : 0
Data de inscriere : 07/09/2011

Sus In jos

Caractere blocate map1 Empty Re: Caractere blocate map1

Mesaj  scorpiocles Mier Sept 14, 2011 7:14 am

In continuare am trei caractere blocate. Asta pare deja bataie de joc si lipsa de respect fata de utilizatori.

scorpiocles
NooB
NooB

Mesaje : 4
Puncte : 6
Reputatie : 0
Data de inscriere : 07/09/2011

Sus In jos

Caractere blocate map1 Empty Caractere blocate map1

Mesaj  Chipmonk Mier Sept 14, 2011 7:34 am

''staff tehnic?'' exista asa cv pe sv ?k eu nas pre acrede k dak exista si siar fi dat putin interesu pana akm era gata ...
si degeaba ziceti voi k ''sa schimbat si clientul k tot degeaba e '' ....nu ziceti corect ...majoritatea cred k bugul e de la client dar se insala mult ...bugu e din sv nu are trb cu clientu ...de asta zic k nu exista staff tehnic k dak ar fi existat ar fi stiut trb asta ...si revin la ce am zis mai sus ...muti cred k bugu e de la client dar nu este asa din cauza k multi cred asta unii care stiu k nu e asa au fkt client rpd si i lau dat lu k3nnt spunand k nu are bug si pe sv au primit ce si'au dorit(mod,itm etc)...dak chair va pasa de sv nu mai bagati N cliente k nu rezolvati nik ar trb sa lucrati la sv putin sa vedeti ...si am tot auzit cand cnv se teleporteaza cu calu o fraza deja celebra ''asteptati pana maine cand se scot caii'' chestia asta e zisa de 2 saptamani deja si sa cam invechit poi frate daca ii scoateti poi scoatetii odata nu spuneti intruna ''maine in scoate'' ''maine ii scoate'' k e degeaba sa zici dak zici cv poi fao ...

bft si sper sa se ia in considerare ce am scr mai sus ....:|si sa reparati cv la sv k atunci cand am intrat eu pe sv era sv supra populat akm abia dat mai sunt 1000 de jucatori pe el ...multi sau lasat din cauza la bug si majoritatea erau jucatori bun nu ce vezi akm pe sv pusti de 8 9 ani care nu stiu alt cv dkt sa injure si sa te ia la misto ...

Chipmonk
Normal
Normal

Mesaje : 32
Puncte : 54
Reputatie : 6
Data de inscriere : 13/08/2011

Sus In jos

Caractere blocate map1 Empty Re: Caractere blocate map1

Mesaj  Continut sponsorizat


Continut sponsorizat


Sus In jos

Sus

- Subiecte similare

 
Permisiunile acestui forum:
Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum