ApolloMetin2
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.

Sunteti cei mai tari !!!!!

4 participanți

In jos

Sunteti cei mai tari !!!!! Empty Sunteti cei mai tari !!!!!

Mesaj  DonSura Vin Sept 09, 2011 12:53 pm

HehE fac 3 saptamanii de cand am caracteru blocat!!!! am incercat toate solutile si tooate sfaturile primite..
Draga k3nnt cand mai zici pe srv "incerc sa rezolv bugul " zi si tu "ma doare in fund de voi " ca practic asta se intampla....
Scotiii caii ???? Interesant lucru!!!! Tot aud "maine scot caii" , "mai astept pana maine cand scot caii" au trecutt zile bune si caiii tot acolo sunt....
Apropo dc faci srv nou ??? Nu esti in stare sa faci 1 dapai 2 sa fim seriosi...

Dragi vizitatori care postati la acest topic...spuneti si voi Avem nevoe de 2 servare pline cu buguri ???
DonSura
DonSura
Incepator
Incepator

Mesaje : 26
Puncte : 53
Reputatie : 2
Data de inscriere : 13/08/2011

Sus In jos

Sunteti cei mai tari !!!!! Empty Re: Sunteti cei mai tari !!!!!

Mesaj  D.R.A.W Vin Sept 09, 2011 4:21 pm

DonSura a scris:HehE fac 3 saptamanii de cand am caracteru blocat!!!! am incercat toate solutile si tooate sfaturile primite..
Draga k3nnt cand mai zici pe srv "incerc sa rezolv bugul " zi si tu "ma doare in fund de voi " ca practic asta se intampla....
Scotiii caii ???? Interesant lucru!!!! Tot aud "maine scot caii" , "mai astept pana maine cand scot caii" au trecutt zile bune si caiii tot acolo sunt....
Apropo dc faci srv nou ??? Nu esti in stare sa faci 1 dapai 2 sa fim seriosi...

Dragi vizitatori care postati la acest topic...spuneti si voi Avem nevoe de 2 servare pline cu buguri ???
Credema ca si eu am aceiasi problema....am 4 caractere blokate...@@ de 2 saptamani jumate....Neutral si nimik am incercat toate variantele inafara de 1....sa ma draga un gm in alta parte...si nu imi rasp nici 1 gm sa ma ajute...asa ca apucate de altu..si spera in continuare sa se deblocheze
D.R.A.W
D.R.A.W
Normal
Normal

Mesaje : 36
Puncte : 52
Reputatie : 0
Data de inscriere : 23/08/2011
Varsta : 31
Localizare : U.K. London

Sus In jos

Sunteti cei mai tari !!!!! Empty RE

Mesaj  Edm0nd2 Sam Sept 10, 2011 12:16 am

si eu la fel aproape 3 saptamani de cand sunt an bug si .. nici o chestie noua .. voi moderatorii stati linistiti ca poate iesim pana la urma ca degeaba sunteti modearatori si degaba ancercati ambunatatirea srv.. cand voi nu va ocupati de palyery



an fiecare zi cand vorbesc cu un moderator ::: aud ::: dami maine pkm ca te Scot Suspect Question Question hmmm maine maine e de ceva timp Suspect Suspect Suspect
aceleasi chestii le aud de la felix si ExtaSSzY STima voua lol! lol!
Edm0nd2
Edm0nd2
NooB
NooB

Mesaje : 7
Puncte : 19
Reputatie : 0
Data de inscriere : 08/09/2011

Sus In jos

Sunteti cei mai tari !!!!! Empty Re: Sunteti cei mai tari !!!!!

Mesaj  Alexandra Sam Sept 10, 2011 12:28 am

CEI CU BUG SA-MI DATI PM CU NUMELE CARACTERELOR ! CEI BUGATI PE CAL II ROG SA ASTEPTE PENTRU CA NU MERGE TREABA FOARTE REPEDE LA EI ! SE STA SI CATE 2 ORE LA UN CARACTER BUGAT PE CAL . ASTEPT PM-URILE VOASTRE
Alexandra
Alexandra
Admin
Admin

Mesaje : 181
Puncte : 225
Reputatie : 27
Data de inscriere : 26/08/2011
Varsta : 29
Localizare : Dans le Paris

Sus In jos

Sunteti cei mai tari !!!!! Empty Re: Sunteti cei mai tari !!!!!

Mesaj  Edm0nd2 Sam Sept 10, 2011 3:59 am

DEbugatimi si mie :Username:Edm0nd
REgat :galben
Bugat an map1 pe pod (fara calll )
Edm0nd2
Edm0nd2
NooB
NooB

Mesaje : 7
Puncte : 19
Reputatie : 0
Data de inscriere : 08/09/2011

Sus In jos

Sunteti cei mai tari !!!!! Empty Re: Sunteti cei mai tari !!!!!

Mesaj  Continut sponsorizat


Continut sponsorizat


Sus In jos

Sus


 
Permisiunile acestui forum:
Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum