ApolloMetin2
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.

Caracter Cu BUG.

2 participanți

In jos

Caracter Cu BUG. Empty Caracter Cu BUG.

Mesaj  OvEr DeAtH [;x] Lun Sept 12, 2011 9:58 am

Buna Seara!
Tot incerc sa intru pe cont cam de o saptamana sau doua si tot ma scoate.Am bug si nu merge sa il scot cu UnStuck.Va rog sa faceti ceva in privinta asta.
Numele caracterului: Razvan1990
Sper sa se rezolve.
Multumesc anticipat! pale

Edit:Eram pe cal.

OvEr DeAtH [;x]
Incepator
Incepator

Mesaje : 12
Puncte : 18
Reputatie : 0
Data de inscriere : 11/09/2011

Sus In jos

Caracter Cu BUG. Empty Re: Caracter Cu BUG.

Mesaj  OvEr DeAtH [;x] Mar Sept 13, 2011 9:39 pm

Vad ca nu zice nimeni nimic.

OvEr DeAtH [;x]
Incepator
Incepator

Mesaje : 12
Puncte : 18
Reputatie : 0
Data de inscriere : 11/09/2011

Sus In jos

Caracter Cu BUG. Empty bugg

Mesaj  anaconda Mier Sept 14, 2011 5:11 am

sall dupa cum ati vazut si altii au aceeasi problema ca si a mea Evil or Very Mad Evil or Very Mad Evil or Very Mad am bug de 1 sapt jumate si am dat la unstuck de vreo 20 de ori si nimic ,am intrat si la 3 noaptea de vreo 4-5 ori si tot nu merge va rog spunetimi ce sa fac mi s-a buguit tot contu Opss Opss Opss daca nu rezolvati cat de curand zau ca o sa ma las de apollo Moc (ceea ce nu vreau pt ca iubesc sv asta) VA ROG FACETI CVA Os Os Os Os Please Please Please Please Please

anaconda
Vizitator


Sus In jos

Caracter Cu BUG. Empty Re: Caracter Cu BUG.

Mesaj  D.R.A.W Mier Sept 14, 2011 6:07 am

anaconda a scris:sall dupa cum ati vazut si altii au aceeasi problema ca si a mea Evil or Very Mad Evil or Very Mad Evil or Very Mad am bug de 1 sapt jumate si am dat la unstuck de vreo 20 de ori si nimic ,am intrat si la 3 noaptea de vreo 4-5 ori si tot nu merge va rog spunetimi ce sa fac mi s-a buguit tot contu Opss Opss Opss daca nu rezolvati cat de curand zau ca o sa ma las de apollo Moc (ceea ce nu vreau pt ca iubesc sv asta) VA ROG FACETI CVA Os Os Os Os Please Please Please Please Please



prea multe emoticoane..
D.R.A.W
D.R.A.W
Normal
Normal

Mesaje : 36
Puncte : 52
Reputatie : 0
Data de inscriere : 23/08/2011
Varsta : 31
Localizare : U.K. London

Sus In jos

Caracter Cu BUG. Empty Re: Caracter Cu BUG.

Mesaj  Continut sponsorizat


Continut sponsorizat


Sus In jos

Sus


 
Permisiunile acestui forum:
Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum