ApolloMetin2
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.

Sper sa va ajute.

3 participanți

In jos

Sper sa va ajute. Empty Sper sa va ajute.

Mesaj  OvEr DeAtH [;x] Lun Sept 12, 2011 10:08 am

Am vazut pe la topicuri ca K3nnT nu are timp sa dea ban sau alte chestii.
Asa ca propun sa fie mai multi GM care sa dea Ban altii sa se ocupe de forum altii cu limbajul si pe server si pe forum etc..

OvEr DeAtH [;x]
Incepator
Incepator

Mesaje : 12
Puncte : 18
Reputatie : 0
Data de inscriere : 11/09/2011

Sus In jos

Sper sa va ajute. Empty Re: Sper sa va ajute.

Mesaj  Syl3nt Mar Sept 13, 2011 4:07 am

OvEr DeAtH [;x] a scris:Am vazut pe la topicuri ca K3nnT nu are timp sa dea ban sau alte chestii.
Asa ca propun sa fie mai multi GM care sa dea Ban altii sa se ocupe de forum altii cu limbajul si pe server si pe forum etc..

Da ce idee... wow noi nu ne`am gandit de loc la asta... de parca am fi batuti in cap... hmm?... dude normal ca asta vrei si noi ... doar ca acest individ K3nnT... nu este de acord sa le mai dea GM la alti playeri.... etc... mai da MOD... la uni :-??.. Off Topic
Syl3nt
Syl3nt
V.I.P
V.I.P

Mesaje : 170
Puncte : 228
Reputatie : 10
Data de inscriere : 19/08/2011
Varsta : 29

Sus In jos

Sper sa va ajute. Empty Re: Sper sa va ajute.

Mesaj  OvEr DeAtH [;x] Mar Sept 13, 2011 6:44 am

Da frate dar vad ca nimeni nu se mai ocupa cu nimic foarte multe caractere sunt bugate altii injura cat le tin gura etc...K3nnT ar trebui sa ia o decizie..

OvEr DeAtH [;x]
Incepator
Incepator

Mesaje : 12
Puncte : 18
Reputatie : 0
Data de inscriere : 11/09/2011

Sus In jos

Sper sa va ajute. Empty Re: Sper sa va ajute.

Mesaj  Syl3nt Mar Sept 13, 2011 8:04 am

OvEr DeAtH [;x] a scris:Da frate dar vad ca nimeni nu se mai ocupa cu nimic foarte multe caractere sunt bugate altii injura cat le tin gura etc...K3nnT ar trebui sa ia o decizie..
Decizia sa ar trebuii sa fie una logica.. sa`si creeze un viitor.. hai sa trecem peste asta si sa... vedem in legatura cu injuraturile.. cu ce te deranjeaza?... lasa`l sa injure daca este prost, nesimtit, needucat, nespalat Smile), homeless ( asa cum zicea un profesor Smile) boschetar, aurolac =)) ... ) daca esti fraier.. normal ca pui botul.. te enervezi.. te superi... si asa mai deparate Smile)... ii arati cat de bun esti tu pe langa el.. adik tot un mare 0 Very Happy... cel putin asa se intampla la majoritatea...
Syl3nt
Syl3nt
V.I.P
V.I.P

Mesaje : 170
Puncte : 228
Reputatie : 10
Data de inscriere : 19/08/2011
Varsta : 29

Sus In jos

Sper sa va ajute. Empty Re: Sper sa va ajute.

Mesaj  OvEr DeAtH [;x] Mar Sept 13, 2011 9:07 am

Dar faza e ca nu ma bag,nu ma enervez etc..ma refeream ca din injuraturile astea se pierd oameni..de exemplu 1 il injura pe x intr-o zi a doua zi vine altu si il injura tot pe x sa zicem asa din start de pierd 3 oameni..ala care a fost injurat si ceilalti 2 care l-au injurat.

OvEr DeAtH [;x]
Incepator
Incepator

Mesaje : 12
Puncte : 18
Reputatie : 0
Data de inscriere : 11/09/2011

Sus In jos

Sper sa va ajute. Empty Re: Sper sa va ajute.

Mesaj  Syl3nt Mar Sept 13, 2011 9:40 am

daca nu te bagi.. nu te enervezi.. nu ai nici`o treaba etc... de ce sa`ti pese? nu poate sa faca k3nnt nimica acestori playeri.. sunt romani si sti bine cun sunt majoritatea... una e sa te mandresti cu tara alta e sa`ti fie rusine cu populatia aceasta... poporul Smile) ce altceva decat sa faca ceva.. si atunci cand injura sa primeasca "Mute" cateva ore bune sa se invete minte Smile) si alta solutie ca sa injure nu ar avea decat sa desparta cu puncte... liniute.. spatiu etc Smile) si se plictisesc sa injure in acest mod...
Syl3nt
Syl3nt
V.I.P
V.I.P

Mesaje : 170
Puncte : 228
Reputatie : 10
Data de inscriere : 19/08/2011
Varsta : 29

Sus In jos

Sper sa va ajute. Empty Re: Sper sa va ajute.

Mesaj  pepsyl3m0n Mar Sept 13, 2011 11:18 am

T.C nu are rost acest topic Topic Clossed
pepsyl3m0n
pepsyl3m0n
Admin
Admin

Mesaje : 364
Puncte : 457
Reputatie : 25
Data de inscriere : 20/08/2011
Localizare : hmm greu de spus

Sus In jos

Sper sa va ajute. Empty Re: Sper sa va ajute.

Mesaj  Continut sponsorizat


Continut sponsorizat


Sus In jos

Sus

- Subiecte similare

 
Permisiunile acestui forum:
Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum