ApolloMetin2
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.

Adio, eu ma las.

+3
Syl3nt
Alexandra
Amyra
7 participanți

In jos

Adio, eu ma las. Empty Adio, eu ma las.

Mesaj  Amyra Joi Sept 15, 2011 5:38 pm

Adio , jucatori apollo mt 2 eu ma las....De ce?
-Am characteru' bugat de 3 zile(modalexa dgb iati dat mod .... abia daca intra pe mess, iam dat numele la character , unde am fost bugata, si mia zis sa astept....pan' la urma a iesit de pe mess si nu mi la debugat;) )
-Lag super mare...
-Playerii sunt noobi si injura la orice duell pierdut;) sau cand ii omori cand se dau pe liber.
-Juca jumatate de clasa de la mn... Acum nu mai joaca nimeni din cauza bugurilor la character;)


Adio!
Amyra
Amyra
Incepator
Incepator

Mesaje : 21
Puncte : 48
Reputatie : 0
Data de inscriere : 09/09/2011
Varsta : 25
Localizare : Romania , Bucuresti

Sus In jos

Adio, eu ma las. Empty Re: Adio, eu ma las.

Mesaj  Alexandra Joi Sept 15, 2011 10:03 pm

Daca erai de pe telefon, crezi ca-l pot debuga singura ?! Acum, serios . M-am saturat sa va tot explic aceeasi treaba . Daca esti mai capabil decat mine, cere-i lui Kent mod. si sa te vad cand te streseaza toata lumea sa-i debughezi caracterul . Voi , romanii , nu stiti sa aveti rabdare . Pe voi v-au facut la repezeala . M-ai intrebat pe mess daca trebuie sa intri pe pc , iar eu ti-am spus ca DA ! Insa .. Degeaba . Stiti sa faceti gura . Si cand va debughez, sunteti cu linguseala . Gen "mersi ,mersi , esti cea mai tare :X:X:X:X te iubesc" Chestii d-astea . Purtati-va ca oamenii, si atunci o sa intelegeti ce tot incerc sa va spun .
Alexandra
Alexandra
Admin
Admin

Mesaje : 181
Puncte : 225
Reputatie : 27
Data de inscriere : 26/08/2011
Varsta : 29
Localizare : Dans le Paris

Sus In jos

Adio, eu ma las. Empty Re: Adio, eu ma las.

Mesaj  Syl3nt Vin Sept 16, 2011 7:45 am

Amyra, eu te sustin Wink lasa`te nu merita timpul pierdut Razz acuma nu mai esti in vacanta...
Syl3nt
Syl3nt
V.I.P
V.I.P

Mesaje : 170
Puncte : 228
Reputatie : 10
Data de inscriere : 19/08/2011
Varsta : 29

Sus In jos

Adio, eu ma las. Empty adio,eu ma las!!

Mesaj  Chipmonk Vin Sept 16, 2011 7:52 am

vb ma ...sustine playeri icare se lasa ...sa piarda sv jucatori ...ar trb sa sustii ideea ca k3nnt sa nu mai dea GM la X si Y care habar nu are sasi faca trb ...ar trb sa puna pe cnv care stie ce e ala un sv ...si cum sa rezolve bugu sa vezi pe urma cum o sa se populeze sv ...

Chipmonk
Normal
Normal

Mesaje : 32
Puncte : 54
Reputatie : 6
Data de inscriere : 13/08/2011

Sus In jos

Adio, eu ma las. Empty Re: Adio, eu ma las.

Mesaj  cataswat Vin Sept 16, 2011 9:12 am

Alexandra a scris:Daca erai de pe telefon, crezi ca-l pot debuga singura ?! Acum, serios . M-am saturat sa va tot explic aceeasi treaba . Daca esti mai capabil decat mine, cere-i lui Kent mod. si sa te vad cand te streseaza toata lumea sa-i debughezi caracterul . Voi , romanii , nu stiti sa aveti rabdare . Pe voi v-au facut la repezeala . M-ai intrebat pe mess daca trebuie sa intri pe pc , iar eu ti-am spus ca DA ! Insa .. Degeaba . Stiti sa faceti gura . Si cand va debughez, sunteti cu linguseala . Gen "mersi ,mersi , esti cea mai tare :X:X:X:X te iubesc" Chestii d-astea . Purtati-va ca oamenii, si atunci o sa intelegeti ce tot incerc sa va spun .

Cateodata mai intru si eu pe forum(din obisnuinta) si am vazut ceea ce ai scris.
Acuma sincer te-as injura foarte mult.De ce?
Am caracterul blocat de 2 saptamani aproape!
In fine.
cataswat
cataswat
WebMaster
WebMaster

Mesaje : 230
Puncte : 302
Reputatie : 12
Data de inscriere : 13/08/2011
Varsta : 26
Localizare : Arad

Sus In jos

Adio, eu ma las. Empty Re: Adio, eu ma las.

Mesaj  pepsyl3m0n Vin Sept 16, 2011 10:21 am

Poti sa il ai si de 5 luni trb sa fi on pe caracter ca sa ti-l scoata baga id modalexa si iti explica ea
pepsyl3m0n
pepsyl3m0n
Admin
Admin

Mesaje : 364
Puncte : 457
Reputatie : 25
Data de inscriere : 20/08/2011
Localizare : hmm greu de spus

Sus In jos

Adio, eu ma las. Empty Re: Adio, eu ma las.

Mesaj  In2ition Vin Sept 16, 2011 10:39 am

Salut ! SI eu din pacate ma las ... vorba lui Sylent nu merita ... toata ziua se schimba clientu buguri etc etc Pa-pa si bafta in continuare ! .. o sa mai intru pe forum ...

In2ition
Normal
Normal

Mesaje : 36
Puncte : 48
Reputatie : 0
Data de inscriere : 25/08/2011
Localizare : intr`o casa

Sus In jos

Adio, eu ma las. Empty Re: Adio, eu ma las.

Mesaj  Syl3nt Vin Sept 16, 2011 11:03 am

In2ition a scris:Salut ! SI eu din pacate ma las ... vorba lui Sylent nu merita ... toata ziua se schimba clientu buguri etc etc Pa-pa si bafta in continuare ! .. o sa mai intru pe forum ...

Eu vorbesc in numele meu Very Happy efectiv nu am timp Smile) doar nu sunt un imbecil.. sa pierd acel timp pretios in metin... in loc sa`mi vad de viata... de viitor :> de mai SUS tot mai SUS :> stiti bine cum merge treaba... o lom in sus.. cat mai sus Very Happy Wink doar cu fetele o lom in jos... si apoi in sus si tot asa :-j Wink Smile)
Syl3nt
Syl3nt
V.I.P
V.I.P

Mesaje : 170
Puncte : 228
Reputatie : 10
Data de inscriere : 19/08/2011
Varsta : 29

Sus In jos

Adio, eu ma las. Empty adio,eu ma las!!

Mesaj  Chipmonk Vin Sept 16, 2011 12:37 pm

poi multi jucatori se vor lasa dak nu repara k3nnt bugu ...da' mam gandit la cv , poate k nu stie cum ...da dak stia il facea de mult ...eu am shamanu blocate de saptamani si nici un mod gm etc nu raspunde la pm ...

Chipmonk
Normal
Normal

Mesaje : 32
Puncte : 54
Reputatie : 6
Data de inscriere : 13/08/2011

Sus In jos

Adio, eu ma las. Empty Re: Adio, eu ma las.

Mesaj  Continut sponsorizat


Continut sponsorizat


Sus In jos

Sus


 
Permisiunile acestui forum:
Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum