ApolloMetin2
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.

Cateva idei pt sv

In jos

Cateva idei pt sv  Empty Cateva idei pt sv

Mesaj  Chipmonk Vin Sept 16, 2011 6:39 am

Am cateva idei pt sv ...sper sa va placa ...
----prima este acea k atunci cand intra un MOD/GM/Owner...sa apara pe chat jos [MOD]XXX este acum online ...
----a doua este sa se scoata permanent caii dp sv si dak vrei cal sa dai 1euro 2 euro ...
----a treia idee este sa nu modifice aruncatul itm adk sa nu poti arunca itm din item shop(adaugare bns 1,2 si schimbare bns 1,2)si arme din item shop (king1,2,3 destertica etc)pt k si astea fac lag ...
----a patra idee ....sa se scada rata *drop obiecte sa nu mai pice asa multe sa faca lag excesiv ...sau dak se poate itm care pica fara sens sa se scoata adk dinte de orc etc...sa se lase doar cartea blestemelor,,foaie,,si glob de gheatza ...pt k se fac perle ... in rest sa se scoata ...
----a 5 idee sa se mai scoata din GM-ii care nu stiu nik despre cum sa isi faca trb si sa puna pe cnv(1,2,3 persoane)care sa stie sa umble la un sv sa il repare ,sa lucreze la el...
----a 6 idee este sa se scoata *event map* si sa se puna o mapa speciala pt crescut in care sa intri de la lvl 95 in sus ...si sa nu mearga sa faci scrol sau sal vinzi si intrarea sa fie pusa la *Tina* in map1 pt k sta degeaba acolo nu are nici.o utilizare...

cam astea au fost ideile mele sper sa folositi cateva ...si sa va placa ...

Chipmonk
Normal
Normal

Mesaje : 32
Puncte : 54
Reputatie : 6
Data de inscriere : 13/08/2011

Sus In jos

Sus


 
Permisiunile acestui forum:
Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum