ApolloMetin2
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.

Razboinic VS Razboinic

+3
pepsyl3m0n
GaR0Ne
cataswat
7 participanți

In jos

Razboinic VS Razboinic Empty Razboinic VS Razboinic

Mesaj  cataswat Dum Aug 21, 2011 12:38 am

Salutare, vi s-a intamplat de multe ori sa va fiti razboinic, iar dvs. sa va bateti contra alt razboinic?
NU este o problema, eu va voi ajuta cum sa castigati acest duel.
Sa incepem.
Multi dintre voi, la inceputul unui duel, dati izbitura, dupa vartej iar apoi incizia.MARE GRESEALA
Daca te-ai gandii logic si tactic o fii mai bine daca dai asa:
1)Vartej(ajungi in spatele inamicului)
2)Izbitura(cand esti in spatele inamicului si ii dai izbitura, se intoarce la tine)
3)Incizie!!!!(Cum e in fata voastra, cand dai pe incizie il prinzi foarte frumos)
Si tot asa pana cand v-a fii mort


Sper ca v-a placut tutorialul.Eu asa castigam foarte multe dueluri contra cei cu seturi....

Respect
cataswat
cataswat
WebMaster
WebMaster

Mesaje : 230
Puncte : 302
Reputatie : 12
Data de inscriere : 13/08/2011
Varsta : 26
Localizare : Arad

Sus In jos

Razboinic VS Razboinic Empty Re: Razboinic VS Razboinic

Mesaj  GaR0Ne Dum Aug 21, 2011 2:03 pm

Ba nu e RO ....:-j E privat ! Deaceia exista seturi sa nu dai dmg Cu magiile !!! lol!
Esti slab raw .. lol!
GaR0Ne
GaR0Ne
Admin
Admin

Mesaje : 417
Puncte : 523
Reputatie : 50
Data de inscriere : 17/08/2011
Varsta : 28
Localizare : Prima casa pe dreapta !

Sus In jos

Razboinic VS Razboinic Empty Re: Razboinic VS Razboinic

Mesaj  pepsyl3m0n Lun Aug 22, 2011 3:07 am

nu te mai lua de el mah ca nu suporta criticile Mad
pepsyl3m0n
pepsyl3m0n
Admin
Admin

Mesaje : 364
Puncte : 457
Reputatie : 25
Data de inscriere : 20/08/2011
Localizare : hmm greu de spus

Sus In jos

Razboinic VS Razboinic Empty Re: Razboinic VS Razboinic

Mesaj  GaR0Ne Lun Aug 22, 2011 3:32 am

Eu nu ma iau de el..ma nebunule ...Il invat ca pe parcurs sa numai greseasca Wink)
GaR0Ne
GaR0Ne
Admin
Admin

Mesaje : 417
Puncte : 523
Reputatie : 50
Data de inscriere : 17/08/2011
Varsta : 28
Localizare : Prima casa pe dreapta !

Sus In jos

Razboinic VS Razboinic Empty Re: Razboinic VS Razboinic

Mesaj  pepsyl3m0n Lun Aug 22, 2011 3:56 am

nu ai cu cine credema ;)
pepsyl3m0n
pepsyl3m0n
Admin
Admin

Mesaje : 364
Puncte : 457
Reputatie : 25
Data de inscriere : 20/08/2011
Localizare : hmm greu de spus

Sus In jos

Razboinic VS Razboinic Empty Re: Razboinic VS Razboinic

Mesaj  SummerBreeze Sam Sept 10, 2011 4:42 pm

Terminati cu prostiile, toti au ajuns mari playeri in ziua de astazi...Desi nici unul la momentul actual nu a demonstrat nimic...Pentru mine unul in joc.Nu am vazut playeri ce au habar catusi de putin cu tot ce se petrece in joc.Multi dintre ei sunt pe dinafara, dar gura o au mare.

Asa ca "tutorialele" astea sunt TOATE inutile.As vrea sa posteze doar cei care stiu despre ce vorbesc si doar in legatura cu armele ( drop ) , ( v4, DT ) si cum sa evolueze un item...In rest, toti is cam pe dinafara...

Nu vreau sa se supere nimeni, dar...Asta e adevarul...Presimt ca voi fi injurat...Insa decat sa ii invete prostii si pe alti, mai bine nu.




Stima, Summer.

SummerBreeze
Incepator
Incepator

Mesaje : 26
Puncte : 30
Reputatie : 0
Data de inscriere : 05/09/2011
Localizare : GhostLand

Sus In jos

Razboinic VS Razboinic Empty Re: Razboinic VS Razboinic

Mesaj  cataswat Sam Sept 10, 2011 10:02 pm

SummerBreeze a scris:Terminati cu prostiile, toti au ajuns mari playeri in ziua de astazi...Desi nici unul la momentul actual nu a demonstrat nimic...Pentru mine unul in joc.Nu am vazut playeri ce au habar catusi de putin cu tot ce se petrece in joc.Multi dintre ei sunt pe dinafara, dar gura o au mare.

Asa ca "tutorialele" astea sunt TOATE inutile.As vrea sa posteze doar cei care stiu despre ce vorbesc si doar in legatura cu armele ( drop ) , ( v4, DT ) si cum sa evolueze un item...In rest, toti is cam pe dinafara...

Nu vreau sa se supere nimeni, dar...Asta e adevarul...Presimt ca voi fi injurat...Insa decat sa ii invete prostii si pe alti, mai bine nu.




Stima, Summer.

Jesus?Tu esti?Altceva inafara de a reinvia topicuri, nu stii sa faci altceva?
cataswat
cataswat
WebMaster
WebMaster

Mesaje : 230
Puncte : 302
Reputatie : 12
Data de inscriere : 13/08/2011
Varsta : 26
Localizare : Arad

Sus In jos

Razboinic VS Razboinic Empty Re: Razboinic VS Razboinic

Mesaj  SummerBreeze Dum Sept 11, 2011 1:40 am

Daca tot esti asa "zmeu" si ai gura aia mare te astept cu PM in joc la "SummerBreeze".Pana atunci nu comenta aiurea daca nu ma cunosti.




Stima, Summer.

SummerBreeze
Incepator
Incepator

Mesaje : 26
Puncte : 30
Reputatie : 0
Data de inscriere : 05/09/2011
Localizare : GhostLand

Sus In jos

Razboinic VS Razboinic Empty Re: Razboinic VS Razboinic

Mesaj  GaR0Ne Dum Sept 11, 2011 3:23 am

Branza tu doar cu modul imi faci fatza , altfel esti un Nimik !
GaR0Ne
GaR0Ne
Admin
Admin

Mesaje : 417
Puncte : 523
Reputatie : 50
Data de inscriere : 17/08/2011
Varsta : 28
Localizare : Prima casa pe dreapta !

Sus In jos

Razboinic VS Razboinic Empty Re: Razboinic VS Razboinic

Mesaj  Syl3nt Dum Sept 11, 2011 4:44 am

GaR0Ne a scris:Eu nu ma iau de el..ma nebunule ...Il invat ca pe parcurs sa numai greseasca Wink)

Cu ce sa`l inveti? Sunt mai multe categori... playeri care au seturi... ca sa joace printre cei mai buni, playeri fara seturi aici este foarte amuzant:D pe baza skill`urilor Very Happy sa ai tactica este foarte frumos... si ultima categorie...ceea a noobilor modati....

Summer presupui bine :> si uite de ex tu faci parte din cea de a 3 a categorie mentionata mai sus :>
Si de ce tot comentezi si critici? la orice topic... vad "SummerBrezze ... :-@ nu`i mai invatati pe playeri la prosti :-@ nici unu nu stie sa faca seturi :-@ " chesti de genu.. Smile) toata lumea te uraste si te considera un nimic... ^^ De ce tot continui? + tot ce faci tu este sa provoci o cearta la fiecare topic... tine`o tot asa si vei lua Warn... :>

Tare imi vine sa`l invat pe pepsy sa faca seturile sau sa i le imprumut sa te bata Smile) ca si el are pumnal mod nu are full ca tine dar e bun si ala +... daca se pune problema asa garantez ca tu nu sti sa faci seturi 100%... nici un 80% acolo din performantele seturilor :>
Syl3nt
Syl3nt
V.I.P
V.I.P

Mesaje : 170
Puncte : 228
Reputatie : 10
Data de inscriere : 19/08/2011
Varsta : 29

Sus In jos

Razboinic VS Razboinic Empty Re: Razboinic VS Razboinic

Mesaj  pepsyl3m0n Dum Sept 11, 2011 5:02 am

nu prea ai ce sa ma inveti sa fac seturi dau 5k in tine tu ai norok cu stunu si cand nu prinzi multe esti mort Ops
dar se vedem daca ai ceva nou ce nu stiu eu king
pepsyl3m0n
pepsyl3m0n
Admin
Admin

Mesaje : 364
Puncte : 457
Reputatie : 25
Data de inscriere : 20/08/2011
Localizare : hmm greu de spus

Sus In jos

Razboinic VS Razboinic Empty Re: Razboinic VS Razboinic

Mesaj  c0nSeCinTzE;x Dum Sept 11, 2011 6:56 am

macar acuma stiu ca e modat:)) si eu care te respectam summer Neutral
nob=eu; mda surprize surprize, dak e pe bune ca ai mod chiar faci parte din a 3a categorie...si cand imi amintesc cum comentezi si te dai mare ti`asi spune un huoooo de ala mare da` nu mai are rost... gata ai fost etichetat! a III-a categorie si punct!
c0nSeCinTzE;x
c0nSeCinTzE;x
Normal
Normal

Mesaje : 41
Puncte : 77
Reputatie : 1
Data de inscriere : 15/08/2011

Sus In jos

Razboinic VS Razboinic Empty Re: Razboinic VS Razboinic

Mesaj  SummerBreeze Dum Sept 11, 2011 7:24 am

Daca tot vorbeste gura fara voi, tin sa mentzionez ca in duel nu am folosit niciodata mod, doar set...Oricand vreti voi, la orice ora...Dau duel cu VIDEO ON, si iti arat ca joc cu seturi fara mod...Iar nici tu si nici pepsy nu o sa ma bateti vreodata, mai ales daca as folosi mod, daca foloseam mod, 1 shot scria pe am2, si stiti bine asta:).Iar tu Syl3nt, mai multe lucruri despre set ai aflat intrebandu-ma, iar acum te dai cocos?Mai bine nu comentai aiurea decat sa te faci de ras in fata mea.Si sa nu imi aduc aminte pe cand jucai pe "StkFluffy" si nu aveai ninja si ma rugai sa te ajut cu tot felul de chestii si cum intram in joc imi dadeai mereu PM pentru a te ajuta cu ceva sau pentru a iti explica anumite lucruri.

Asa ca daca tot te crezi zmeu si vorbesti aiurea ca "Vai esti modat", vai nu stiu ce...Dam duel si iti arat eu set, nu mod.Pepsy nici cu modurile nu imi face fata.Eu cu set el cu mod nu imi scade. :-<.

Va astept in joc pe am2, oricand...Si filmez tot daca tot spuneti ca folosesc mod...


Stima, Summer.

SummerBreeze
Incepator
Incepator

Mesaje : 26
Puncte : 30
Reputatie : 0
Data de inscriere : 05/09/2011
Localizare : GhostLand

Sus In jos

Razboinic VS Razboinic Empty Re: Razboinic VS Razboinic

Mesaj  cataswat Dum Sept 11, 2011 8:38 am

SummerBreeze a scris:Daca tot vorbeste gura fara voi, tin sa mentzionez ca in duel nu am folosit niciodata mod, doar set...Oricand vreti voi, la orice ora...Dau duel cu VIDEO ON, si iti arat ca joc cu seturi fara mod...Iar nici tu si nici pepsy nu o sa ma bateti vreodata, mai ales daca as folosi mod, daca foloseam mod, 1 shot scria pe am2, si stiti bine asta:).Iar tu Syl3nt, mai multe lucruri despre set ai aflat intrebandu-ma, iar acum te dai cocos?Mai bine nu comentai aiurea decat sa te faci de ras in fata mea.Si sa nu imi aduc aminte pe cand jucai pe "StkFluffy" si nu aveai ninja si ma rugai sa te ajut cu tot felul de chestii si cum intram in joc imi dadeai mereu PM pentru a te ajuta cu ceva sau pentru a iti explica anumite lucruri.

Asa ca daca tot te crezi zmeu si vorbesti aiurea ca "Vai esti modat", vai nu stiu ce...Dam duel si iti arat eu set, nu mod.Pepsy nici cu modurile nu imi face fata.Eu cu set el cu mod nu imi scade. :-<.

Va astept in joc pe am2, oricand...Si filmez tot daca tot spuneti ca folosesc mod...


Stima, Summer.


Tu cam tot timpu te dai mare si tare.Tu crezi ca esti invincibil?Ia mai stai tu si gandeste.Defapt dute maine la scoala si incearca sa agati fete cu 2 ani mai mici ca tine.BAFTA
TC pentru nu a mai raspunde Branzica.
cataswat
cataswat
WebMaster
WebMaster

Mesaje : 230
Puncte : 302
Reputatie : 12
Data de inscriere : 13/08/2011
Varsta : 26
Localizare : Arad

Sus In jos

Razboinic VS Razboinic Empty Re: Razboinic VS Razboinic

Mesaj  Syl3nt Dum Sept 11, 2011 9:13 am

Summer... esti noob "frate" nu te supara Smile) nu mi`ai raspuns nici`o data in viata ta la o intrebare legata de set si nici nu mi`ai aratat si tu zici ca de la tine stiu? Am un prieten care juca pe dinamic si eu am jucat si mi`a zis ca este exact ca acolo Very Happy pe acest servar si asa ca am inceput sa fac seturile ca si acolo Smile dai tu din gura si niciodata cu iteme mod... ok dar iteme de pe site tot folosesti de ex: Bratara de lvl 80... si cine stie ce mai ai tu pe acolo .. si "StkFluffy" ? scuza`ma noob`ule acel caracter este facut dupa ninja Smile) si este decat for fun este Razboinic... te gasesti sa dai din gura si zici ceea ce crezi tu insa nu e nimica adevarat Smile).. tu? sa ma inveti pe mine de seturi? in viata ta nu mi`ai raspuns ce sa pun pe iteme sau sa`mi arati macar....

De asemenea nu am zis ca te bat in duel... dar cu siguranta 100% o voi face Smile trebuie sa mai cresc nintel incat sa te otravesc Razz si apoi vedem noi cine scade si cine nu Smile)... Si de ce il bagi pe pepsy? te dai mare ca el cu mod si tu fara si nu`ti scade... pepsy nu stie sa faca seturi... am batut nu stiu cati modati asa Smile Razz
Syl3nt
Syl3nt
V.I.P
V.I.P

Mesaje : 170
Puncte : 228
Reputatie : 10
Data de inscriere : 19/08/2011
Varsta : 29

Sus In jos

Razboinic VS Razboinic Empty Re: Razboinic VS Razboinic

Mesaj  SummerBreeze Dum Sept 11, 2011 11:08 am

Copilu, comentezi aiurea si fara noima.Nu am jucat niciodata cu MOD VS SET, iar tu niciodata nu ai reusit sa imi faci vreo ceva in duel.Si aduti aminte cand imi dadeai pm cu ce sa pui pe iteme si iti spuneam...Dar nu are rost sa ne certam...Ca nu am chef, dar inainte sa vorbesti aiurea....Mai intereseaza-te sa fii sigur...Nu am mod, nu am bratari de lvl 200 si mai stiu eu ce...Am iteme ca si tine de altfel...Doar ca in legatura cu seturile sunt anumite lucruri pe care v-a trebui sa le inveti.
Iar noob-ul esti tu in comparatie cu mine.Stii tu ceva in legatura cu metin-ul dar nu indeajuns.

P.S cataswat, tu nu meriti nici macar o flegma din toate prostiile pe care le scoti pe gura...Mai bine mai dai tu pe la scoala si vin-o dupa si incearca sa vorbesti frumos si civilizat, chiar daca momentan esti aneu si e un imposibil pentru tine.




Stima, Summer.

SummerBreeze
Incepator
Incepator

Mesaje : 26
Puncte : 30
Reputatie : 0
Data de inscriere : 05/09/2011
Localizare : GhostLand

Sus In jos

Razboinic VS Razboinic Empty Re: Razboinic VS Razboinic

Mesaj  pepsyl3m0n Dum Sept 11, 2011 12:29 pm

Sylent iti arat eu setu meu si dupa sa* zici ca nu stiu sa fac set, ti-am mai zis eu tie ai norok cu stunu cand nu prea prinzi esti mort Surprised
Cat despre SummerBranza nu va mai chinuiti ca nu recunoaste in viatza lui ca joaca cu mod...... e prea noob sa recunoasca si chiar vreau sa vad un video ca prea te dai mare si nu prea ai cu ce.......
P.S: Daca ai mod nu e o rusine mah ........nu esti considerat noob sau poate da dar de cei invidiosi si frustrati ca ei nu au, mai sunt si destia Mad
pepsyl3m0n
pepsyl3m0n
Admin
Admin

Mesaje : 364
Puncte : 457
Reputatie : 25
Data de inscriere : 20/08/2011
Localizare : hmm greu de spus

Sus In jos

Razboinic VS Razboinic Empty Re: Razboinic VS Razboinic

Mesaj  Syl3nt Lun Sept 12, 2011 3:24 am

Pepsy n`am sa te invat sa faci seturi... ca tu folosesti si mod in duel ! si daca te invat la seturi ma bati dupa... Razz

Si summer... inca continuam asa... vrei sa zici ca nu ai bratara de pe site? de lvl 80... ? in setu anti ninja ? si ca nu ai cine stie ce altele? te`ai dat de gol cu bratara o data dupa un duel cu mine... Deci nu stiu de ce nu recunosti... ne tot minti intr`una ca nu ai ca nu stiu ce ca aia ca ailalta... Ai si punct. De mod da nu ai folosit niciodata pumnalul modat in duel cu mine... altceva mod nu stiu daca ai...
Syl3nt
Syl3nt
V.I.P
V.I.P

Mesaje : 170
Puncte : 228
Reputatie : 10
Data de inscriere : 19/08/2011
Varsta : 29

Sus In jos

Razboinic VS Razboinic Empty Re: Razboinic VS Razboinic

Mesaj  Amyra Lun Sept 12, 2011 6:33 pm

LoL....
Voi va certati pe seama orcarui topic?Neutral
Amyra
Amyra
Incepator
Incepator

Mesaje : 21
Puncte : 48
Reputatie : 0
Data de inscriere : 09/09/2011
Varsta : 25
Localizare : Romania , Bucuresti

Sus In jos

Razboinic VS Razboinic Empty Re: Razboinic VS Razboinic

Mesaj  Syl3nt Mar Sept 13, 2011 4:04 am

Bine zis, Amyra Very Happy... cel mai bine Topic Clossed
Syl3nt
Syl3nt
V.I.P
V.I.P

Mesaje : 170
Puncte : 228
Reputatie : 10
Data de inscriere : 19/08/2011
Varsta : 29

Sus In jos

Razboinic VS Razboinic Empty Re: Razboinic VS Razboinic

Mesaj  Continut sponsorizat


Continut sponsorizat


Sus In jos

Sus

- Subiecte similare

 
Permisiunile acestui forum:
Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum