ApolloMetin2
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.

Sa va explic la ce foloseste UnStuck !

2 participanți

In jos

Sa va explic la ce foloseste UnStuck ! Empty Sa va explic la ce foloseste UnStuck !

Mesaj  Syl3nt Lun Aug 22, 2011 7:00 am

Deci in primul rand nu va rezolva nici`un Bug precum ( " aaa ce ma fac? ma tot da afara de pe servar cand intru ... ce sa fac? aaa dau unstuck " lol! pe naiba )
Acest " colac de salvare " numit UnStuck este menit sa te scoata dintr`o mapa cu bug, de ex : v4... ( ramai blocat in v4, nu te poti intoarce inapoi... nu mai poti iesi, atunci Intri pe site, te loghezi, iti apare o lista despre schimbarea parolei, schimbarea codului de stergere a caracterului etc.... si in final ( ultima ) este UnStuck ( un colac de salvare ) dai click... selectezi regatul din care faci parte ( ca sa te dea inapoi in map 1 ) si introduci parola si dai enter, gata ! rezolvat...

Nu va mai luati dupa toti pro**ii care va zic ca asa scapati de alte bug`uri precum ( nu mai pot intra pe serv... ma tot da afara cand intru in map 1 ) nu este adevarat... dati un rr la pc asteptati 15 min si intrati... de fiecare data cand am aceasta problema eu asa fac... si apoi imi merge sau pur si simplu ies de tot din metin astept 10 minute si intru iar Razz
Syl3nt
Syl3nt
V.I.P
V.I.P

Mesaje : 170
Puncte : 228
Reputatie : 10
Data de inscriere : 19/08/2011
Varsta : 29

Sus In jos

Sa va explic la ce foloseste UnStuck ! Empty Re: Sa va explic la ce foloseste UnStuck !

Mesaj  cataswat Lun Aug 22, 2011 7:08 am

POST FARA ROST!!!!
Au mai fost facute asemenea topicuri!TC!
cataswat
cataswat
WebMaster
WebMaster

Mesaje : 230
Puncte : 302
Reputatie : 12
Data de inscriere : 13/08/2011
Varsta : 26
Localizare : Arad

Sus In jos

Sus

- Subiecte similare

 
Permisiunile acestui forum:
Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum