ApolloMetin2
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.

Tutorial Unstuck 100% OFICIAL

+2
Syl3nt
Anelka
6 participanți

In jos

Tutorial Unstuck 100% OFICIAL Empty Tutorial Unstuck 100% OFICIAL

Mesaj  Anelka Mier Aug 31, 2011 10:30 am

Pasul1 accesam site-ul http://www.apollomt2.ro/ si ne logam
Tutorial Unstuck 100% OFICIAL Fedlrc
Pasul2. ( Asa trebuie sa arate cand sunteti logat) Dati pe colacu unstuck
Tutorial Unstuck 100% OFICIAL Am37yw
Pasul3 Bagam parola de la cont si regatul unde a fost creat caracterul
Tutorial Unstuck 100% OFICIAL 2lcqwb8
Tutorial Unstuck 100% OFICIAL Tutorial4ex


The END
Nu stergeti acest topic Smile
BY i'mSad

Anelka
Normal
Normal

Mesaje : 43
Puncte : 67
Reputatie : 3
Data de inscriere : 23/08/2011

Sus In jos

Tutorial Unstuck 100% OFICIAL Empty Re: Tutorial Unstuck 100% OFICIAL

Mesaj  Syl3nt Mier Aug 31, 2011 10:55 am

Mie... unu imi vine sa`l sterg... daca tot ti`ai dat silinta de ce naiba faci greseli? trebuie sa pui regatul din care faci parte ! nu unde ai ramas !! Butule
Syl3nt
Syl3nt
V.I.P
V.I.P

Mesaje : 170
Puncte : 228
Reputatie : 10
Data de inscriere : 19/08/2011
Varsta : 29

Sus In jos

Tutorial Unstuck 100% OFICIAL Empty Re: Tutorial Unstuck 100% OFICIAL

Mesaj  Anelka Mier Aug 31, 2011 11:32 am

Syl3nt a scris:Mie... unu imi vine sa`l sterg... daca tot ti`ai dat silinta de ce naiba faci greseli? trebuie sa pui regatul din care faci parte ! nu unde ai ramas !! Butule
adica lumea care esti am mai vazut buti care erau de la blue si siau dat unstuck la rosii taci Neutral mai bine

Anelka
Normal
Normal

Mesaje : 43
Puncte : 67
Reputatie : 3
Data de inscriere : 23/08/2011

Sus In jos

Tutorial Unstuck 100% OFICIAL Empty Am incercat pana mi-au sarit capacele

Mesaj  D.R.A.W Mier Aug 31, 2011 4:33 pm

Ce incerci tu aici sa faci e bine...dar...am avut un caracter blokat in padurea rosie.....si am dat la unstuck....de m-am saturat..si asteptam cate 25-30 de min...si intram pe el si tot nimik(asta timp de 2 zile),iar dupa 2 zile am observat ca,caracterul sa mutat in map1 la galbeni...si..aceeasi poveste...timp de 2 zile...si nici un momentu in de fata nu e deblokat......ce trebuie sa fak??? Hey Hey Hey Os Os Aqw Aqw Orb Orb lol! lol! affraid affraid Mad Mad Sad Sad
D.R.A.W
D.R.A.W
Normal
Normal

Mesaje : 36
Puncte : 52
Reputatie : 0
Data de inscriere : 23/08/2011
Varsta : 31
Localizare : U.K. London

Sus In jos

Tutorial Unstuck 100% OFICIAL Empty Re: Tutorial Unstuck 100% OFICIAL

Mesaj  Syl3nt Mier Aug 31, 2011 11:02 pm

Anelka a scris:
Syl3nt a scris:Mie... unu imi vine sa`l sterg... daca tot ti`ai dat silinta de ce naiba faci greseli? trebuie sa pui regatul din care faci parte ! nu unde ai ramas !! Butule
adica lumea care esti am mai vazut buti care erau de la blue si siau dat unstuck la rosii taci Neutral mai bine

Ai modificat cumva tutorialul? parca scria altceva acolo... nu unde ai creat caracterul ci unde a ramas ( asa scria parca..) hmm... cum sa`ti zic eu tie? Noob nu pui regatul in care ai creat caracterul! Trebuie sa pui REGATUL DIN CARE FACI PARTE IN MOMENTUL ACTUAL.... DE FATA ! Intelegi tu? nu pui regatul albastru ( ca te`ai blocat map 1 la albastri ) si tu esti defapt din regatul rosu !... Nu pui regatul albastru ( ca prima oara pe ala ai creat caracterul dar tu pe parcurs te`ai mutat pe galben) nu pui albastru ci galben! Noob Intelegi tu? mai dai si din gura aiurea... de ex: te blochezi Red Forest... nu alegi red forest Smile) acolo ca nu ai cum... normal ca pui regatul in care esti.. ca sa te dea in map 1 la tine in regat... nu la naiba ! daca mai ai nelamuriri... spune ! sa aflam si noi cat de batut esti in cap... sau cat de inconstient sunt eu despre unstuck ! :-w
Syl3nt
Syl3nt
V.I.P
V.I.P

Mesaje : 170
Puncte : 228
Reputatie : 10
Data de inscriere : 19/08/2011
Varsta : 29

Sus In jos

Tutorial Unstuck 100% OFICIAL Empty Re: Tutorial Unstuck 100% OFICIAL

Mesaj  cataswat Joi Sept 01, 2011 5:21 am

Syl3nt a scris:
Anelka a scris:
Syl3nt a scris:Mie... unu imi vine sa`l sterg... daca tot ti`ai dat silinta de ce naiba faci greseli? trebuie sa pui regatul din care faci parte ! nu unde ai ramas !! Butule
adica lumea care esti am mai vazut buti care erau de la blue si siau dat unstuck la rosii taci Neutral mai bine

Ai modificat cumva tutorialul? parca scria altceva acolo... nu unde ai creat caracterul ci unde a ramas ( asa scria parca..) hmm... cum sa`ti zic eu tie? Noob nu pui regatul in care ai creat caracterul! Trebuie sa pui REGATUL DIN CARE FACI PARTE IN MOMENTUL ACTUAL.... DE FATA ! Intelegi tu? nu pui regatul albastru ( ca te`ai blocat map 1 la albastri ) si tu esti defapt din regatul rosu !... Nu pui regatul albastru ( ca prima oara pe ala ai creat caracterul dar tu pe parcurs te`ai mutat pe galben) nu pui albastru ci galben! Noob Intelegi tu? mai dai si din gura aiurea... de ex: te blochezi Red Forest... nu alegi red forest Smile) acolo ca nu ai cum... normal ca pui regatul in care esti.. ca sa te dea in map 1 la tine in regat... nu la naiba ! daca mai ai nelamuriri... spune ! sa aflam si noi cat de batut esti in cap... sau cat de inconstient sunt eu despre unstuck ! :-w

Defapt, nu e asa, eu eram blocat la albastrii si am pus Shinsoo(la prostie) si dupa 15 minute cand am fost iesit din metin+10 am asteptat dupa ce am dat unstuck, am fost la rosii...
cataswat
cataswat
WebMaster
WebMaster

Mesaje : 230
Puncte : 302
Reputatie : 12
Data de inscriere : 13/08/2011
Varsta : 26
Localizare : Arad

Sus In jos

Tutorial Unstuck 100% OFICIAL Empty Re: Tutorial Unstuck 100% OFICIAL

Mesaj  Syl3nt Joi Sept 01, 2011 5:38 am

Cataswat tu din ce regat faci parte?... Albastru sau Rosu ?.. nu are chiar importanta ce selectezi... Dar este logic ca selectezi regatul din care face parte sa te dea la tine in regat nu in alta parte...
Syl3nt
Syl3nt
V.I.P
V.I.P

Mesaje : 170
Puncte : 228
Reputatie : 10
Data de inscriere : 19/08/2011
Varsta : 29

Sus In jos

Tutorial Unstuck 100% OFICIAL Empty Re: Tutorial Unstuck 100% OFICIAL

Mesaj  pepsyl3m0n Joi Sept 01, 2011 6:15 am

gg ai facut bine si cu poze si cu tot acum sper sa iteleaga toti cu scaun la cap
Nu va mai certati mah scratch ii destul king de bine facut
pepsyl3m0n
pepsyl3m0n
Admin
Admin

Mesaje : 364
Puncte : 457
Reputatie : 25
Data de inscriere : 20/08/2011
Localizare : hmm greu de spus

Sus In jos

Tutorial Unstuck 100% OFICIAL Empty Re: Tutorial Unstuck 100% OFICIAL

Mesaj  c0nSeCinTzE;x Vin Sept 02, 2011 1:15 pm

Anelka a scris:
Syl3nt a scris:Mie... unu imi vine sa`l sterg... daca tot ti`ai dat silinta de ce naiba faci greseli? trebuie sa pui regatul din care faci parte ! nu unde ai ramas !! Butule
adica lumea care esti am mai vazut buti care erau de la blue si siau dat unstuck la rosii taci Neutral mai bine
are dreptate poti da pe ce regat vrei.. cu riscul de rigoare
c0nSeCinTzE;x
c0nSeCinTzE;x
Normal
Normal

Mesaje : 41
Puncte : 77
Reputatie : 1
Data de inscriere : 15/08/2011

Sus In jos

Tutorial Unstuck 100% OFICIAL Empty Re: Tutorial Unstuck 100% OFICIAL

Mesaj  Anelka Dum Sept 04, 2011 6:43 am

pepsyl3m0n a scris:gg ai facut bine si cu poze si cu tot acum sper sa iteleaga toti cu scaun la cap
Nu va mai certati mah scratch ii destul king de bine facut
idem FOLOSITIL SI LASATI SPAMU Neutral Spam

Anelka
Normal
Normal

Mesaje : 43
Puncte : 67
Reputatie : 3
Data de inscriere : 23/08/2011

Sus In jos

Tutorial Unstuck 100% OFICIAL Empty Re: Tutorial Unstuck 100% OFICIAL

Mesaj  Continut sponsorizat


Continut sponsorizat


Sus In jos

Sus

- Subiecte similare

 
Permisiunile acestui forum:
Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum